25LC080D-I/ST Memory IC Chip
KZ TECHNOLOGY (HONGKONG) LIMITED
Contact Now
25LC080D-I/ST Memory IC Chip
25LC080D-I/ST Memory IC Chip
25LC080D-I/ST Specifications Part Status Active Memory Format EEPROM Memory Type Non-Volatile Memory Size 8Kb (1K x 8) Speed 5MHz, 10MHz Interface SPI Serial Voltage - Supply 2.5 V ~ 5.5 V Operating ...